1996 yılında kurulan firmamız, asansör malzemelerini başta Türkiye olmak üzere Ortadoğu, Afrika ve Avrupa ülkelerine ulaştırarak, Türkiye asansör sektörünün en önemli firmalarından biri haline gelmiştir. Hızla büyüyen ve gelişen firmamız, Türkiye ve Avrupa'daki önemli firmalar ile mümessillik anlaşmaları  yapmış ve asansör sektörüne kaliteli ve teknolojik ürün tedarik etmiştir. Yaratıcı ve yenilikçi kadrosuyla müşterilerine olumlu ve kalıcı ilişkiler sağlayıp, tam müşteri memnuniyeti ilkesi ile devam etmiştir.
 
Ticaret hacminin iyice büyümesi ile 2011 yılında İstanbul/Maltepe’de ki 4.500 m2.lik ofis ve lojistik merkezini faaliyete geçirmiş ve ürün tedarik hızını artırarak, sektördeki konumunu daha da pekiştirmiştir.
 
2015 yılında Malatya’da ki toplam 10.000 m2 lik alan üzerine kurulu 7.000 m2 lik kapalı alanlı fabrika yatırımını tamamlamış, istihdamı arttırarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmiştir. Kısa süre içinde Fermator' ün Türkiye’de ki en büyük tam otomatik kat ve kabin kapıları üreticisi haline gelmiştir. Bunların yanında tüm asansör tiplerine göre kabin ve karkas imalatına başlamıştır.
 
2017 yılından itibaren asansör ve kalite standartlarına uygun komple paket asansör sistemleri ile ilgili geliştirme faaliyetlerini tamamlamış, güçlü teknik kadrosuyla bu alanda hizmet vermeye başlamıştır. 
 
Sipariş öncesi ve sonrası teknik destek gücü ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz. 

 

Ticaret sicil numaramız : 355741
İnternet sitesi adı : www.sistemcelikhalat.com
Mail adresi : info@sistemcelikhalat.com
Vergi dairesi ve no.su : Küçükyalı 7710057127